אילו חלופות קיימות לטיפולי הזרקה למילוי שקעים מתחת לעיניים?

בין עצם הלחי והאף נוצר חלל תחת העין הנעשה מודגש יותר ויותר עם הגיל. הזרקת חומצה היאלורונית היא פתרון יעיל למילוי האזור, אך קיימת אפשרויות נוספות פחות מפחידות וללא מחטים. בדקנו ומצאנו בין עצם הלחי והאף נוצר חלל תחת העין הנעשה מודגש יותר ויותר עם הגיל. הזרקת חומצה היאלורונית היא פתרון יעיל למילוי האזור, אך קיימת אפשרויות נוספות פחות מפחידות וללא מחטים. בדקנו ומצאנו

TIP
1

חידוש העור

העור שלנו מתחדש מדי יום. בכל יום, אנו משילים 4 גרם עור. סמ"ר אחד של עור מורכב מ-500,000 תאים וכל אחד מהם חי למשך 4 שבועות. לאחר מכן הם מתים והופכים ל"עור מת", אשר אנו מוצאים לאחר מכן על המגבת לאחר המקלחת! למה זה קורה? שילוב של פגיעות קלות (חתכים, כוויות), תזונה וגיל. לאחר גיל 50, הירידה בייצור האסטרוגן בגיל המעבר גורמת לתאי הגזע, המקור לעור צעיר, להתקשות במילוי תפקידו בחידוש העור. יעילות פעולת התאים פוחתת ופני העור נעשים דקים יותר. העור נעשה שברירי, עדין ויבש. יש לחזק את פני העור באמצעות עידוד התחדשות תאי העור
TIP
2

עידוד התחדשות תאי העור

ישנן מספר דרכים לסייע לעורך להתחדש. קל לשלב כל אחת מהן או אפילו את כולן במשטר טיפוח העור שלך!

- טיפול פילינג: מומלץ לבצע טיפולי פילינג פעם או פעמיים בשבוע עם תכשיר עדין, כדי לא לגרות את פני העור. הטיפול יסייע לך להיפטר מתאי עור מתים ולעודד את ספיגת הרכיבים הפעילים בקרמים שלך. העור ייראה בהיר, חלק וזוהר יותר.

קרמים ייעודיים: תעשיית הקוסמטיקה מציעה קרמי עשירים ב-DHC לעידוד התחדשות תאים בעור מבוגר, על מנת להשיב לו את הגמישות והזוהר. הרכיבים הפעילים מעוררים את התאים, ממלאים אותם באנרגיה ומעודדים את ייצורם כדי לחזק את שטח פני העור.

- נוגדי חמצון וויטמין C: אכילת פירות וירקות עשירים בנוגדי חמצון (קיווי, לימון, חציל, כרוב, סלק) ובוויטמין C עשויה לספק סיוע משמעותי בחידוש העור והאטת תהליך ההזדקנות.

טיפול בהבזקי עור (IPL): טיפולים בהבזקי עור מעודדים את התחדשות התאים ואת ייצור סיבי הקולגן. הם מומלצים בעיקר בקיץ, מאחר והם ממצקים את העור ומפחיתים מראה נקבוביות, כתמי פיגמנטציה וקמטוטים.