הדמיה וירטואלית מוצרי איפור

לוריאל פריז חברה לענקית טכנולוגיית היופי ModiFace כדי לפתח סימולטור איפור המאפשר לך לנסות איפור באופן וירטואלי. הכלי Virtual Try On משתמש בטכנולוגיית מציאות רבודה כדי ליצור סימולציות ריאליסטיות ביותר המעשירות ומסייעות לחוויית היופי שלך. נסי את כלי ה-Try On שלנו כדי לבטא את הצד היצירתי שבך ולמצוא את מוצרי האיפור שמתאימים לך.

איך להשתמש בהדמיה וירטואלית למוצרי איפור

שלב 1

פתחי את המצלמה או העלי תמונת סלפי

שלב 2

בחרי קטגוריה של מוצרי איפור

שלב 3

בחרי את הגוון הרצוי בכל מוצר

שלב 4

רוצה לנסות עוד? הוסיפי מוצר נוסף למראה שלך

שלב 5

השתמשי בתצוגת מסך מפוצל להשוואת מראה הפנים לפני ואחרי האיפור

שלב 6

אהבת את התוצאה? שמרי את המראה שלך או הקליקי לרכישת המוצרים שבחרת

שלב 7

מעוניינת בדעה נוספת? שמרי את התמונה ושתפי אותה עם חברות

טכנולוגיית יופי בהתאמה אישית מדויקת

כלי הדמיה המזהה 63 נקודות ציון בפנים שלך
מתאים את המוצר לגוון העור שלך באופן אוטומטי
מציג איפור בגימור המדמה פיזיקה בעולם האמיתי עבור מראה אותנטי
יותר מ- 400 גווני איפור זמינים להתנסות
מרחב בטוח:
תמונות הסלפי שלך לעולם לא נשמרות או מאוחסנות אצלנו

כולנו עשינו את הטעות, שפתון בגוון Pink Fever שנראה מעולה בחנות אבל לא על השפתיים שלך. מוצרי אייליינר שהתגלו כטעות נדחפו לחלק האחורי של מגירת הקוסמטיקה שלך. במשך חודשים השתמשת במייק-אפ בגוון לא מתאים, כי ממילא כבר קנית אותו. אין גבול לדמיון כשמנסים סגנונות איפור שונים או כשאת רוצה לשפר את הסגנון שלך. אבל לפעמים סגנון האיפור שדמיינת אינו התוצאה המתקבלת במציאות. זו הסיבה שלוריאל פריז פיתחה את virtual makeup try on, כלי הדמיה וירטואלית המספק מענה לצרכים שלך באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

מציאות רבודה ובינה מלאכותית מחוללות מהפכה בעולמות היופי. סימולטור האיפור האינטראקטיבי שלנו רותם את "הטכנולוגיות של הזמן" הללו כדי ליצור סימולציות אמיתיות וחווית מהפך וירטואלי נקיות. שיט מתקדמת של מעקב פנים יודעת לזהות נקודות ציון פנים. כלי ההדמיה משתמש בנקודות ציון אלו כדי להטמיע איפור וירטואלי שנוצר על ידי מחשב על פני הסלפי או התמונות החיות שלך. הכלי מופעל על ידי בינה מלאכותית, ופותח תוך שימוש בבסיס של תמונות פנים בדירוג xxx של נשים ממגוון גילאים ומוצאים אתניים להתאמת צבעים מעולה. התמונות שלך מעובדות ישירות אל המכשיר שלך, תוך שמירה על בטיחות הנתונים שלך. העז להתנסות ולהמציא כל מראה שרק חלמת, בכל מקום בכל זמן.

אולי תהית פעם...

איך הצלליות האלה יראו עלי באמת? אם עדיין לא החלטת, השווי בין הגוונים השונים ומצאי את הגוון המועדף עליך בלחיצת כפתור.
איזה צבע שפתון הכי מתאים לי? נסי את השפתון בהדמיה וירטואלית לפני שאת מתחייבת ברכישה.
איזה גוונים מתאימים לגוון עור הפנים שלי? אם את מתלבטת איזה גוון מייק-אפ הכי מתאים לעורך נסי את מבחר הגוונים של המייק-אפ בתנאי תאורה שונים באמצעות כלי virtual try on כדי למצוא את הגוון המדויק עבורך.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "עמוד הבית" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.co.il/services/makeup-try-on", "name": "Makeup Try On" } } ] }