מוצרי אנטי אייג'ינג ייחודיים לכל סוגי העור

קמטים וקמטוטים מתרבים ככל שהזמן חולף, העור נעשה נוקשה ומאבד מגמישתו... זהו הזמן לבחור בתכשיר האנטי-אייג'ינג שישיב את מראה הנעורים לעורך! הנה כמה טיפים שימושיים שיסייו לך לבחור בתכשיר האנטי-אייג'ינג המתאים לסוג העור שלך.

TIP
1

קרם נגד קמטים

מראה הקמטים הממחישים את הזמן הרב שחלף, מעלה בכולנו חששות. את חלקם קל יותר לקבל, כמו הקמטוטים בפינות העיניים או בגומות החן, אך ישנם קמטים אחרים שרובנו נעדיף להיפטר מהם. למרבה הצער, עוד לא הומצא קרם פלאים שיגרום לנו פשוט לקום למחרת בבוקר עם עור מתוח כמו טוסיק של תינוק. עם זאת, תכשירי אנטי-אייג'ינג יכולים להפחית משמעותית את פגעי הזמן בעורך על ידי האטת תהליך העמקת הקמטים, טשטוש אלו שכבר מופיעים על העור ועיצוב מחדש ומיצוק של שטח עור הפנים. עם זאת, כל סוג עור הוא שונה ותכשירים שונים מתאימים לסוגי עור שונים.
TIP
2

כיצד לבחור בקרם הפחתת הקמטים המתאים לעורך

- לעור היבש שלי: לעור מתוח ומגורה הנוטה לאדמומיות בעת שינויי טמפרטורה, מומלץ להעניק לעור לחות רבה עם קרם אנטי-אייג'ינג עשיר ברכיבים מעניקי לחות. זה נעשה אפילו יותר חשוב בגיל המעבר, כשהגוף נעשה שברירי ועדין יותר. תכשיר הלחות מגן על העור מפני נזקי הסביבה (זיהום, טבק אור שמש וכו') ושומר על האור מאוזן על ידי שימור הלחות בעורך. התוצאה: עור חזק ועשיר בלחות!

- לעור הרגיל או המעורב שלי: כשהמצח, האף והסנטר שלך צוברים לעתים קרובות כמות גדולה של סבום ומרקם העור בלתי אחיד, כשהלחיים נטולות ברק ושטוחות... מומלץ להשתמש במוצר קליל המעניק לחות אך אינו מזין יותר מדי, שיסיר ברק שומני, אך לא יהיה עשיר מדי. מומלץ לבחור בקרם נגד קמטים במרקם קליל. התוצאה: עור עשיר בלחות, ללא ברק ומוצק!

- לעור המבוגר שלי: כשזה מגיע לסימני הגיל, העור של כולנו משתנה ועבור חלקנו, הקמטים עשויים להופיע מוקדם יותר ולהיראות עמוקים יותר. כדי לעצב מחדש ולהחליק את הפנים, מומלץ לבחור בקרם נגד קמטים המתמודד לא רק עם קמטים על המצח וסביב הפה, אלא גם בתווי הפנים והצוואר. התוצאה: עור מוצק יותר וטשטוש הקמטים!

לעור חסר זוהר: לטיפוח עור עייף, אפרפר ונפול, מומלץ לבחור בתכשיר טיפוח עשיר בנוגדי חמצון שייעבר ברדיקלים החופשיים הגורמים לעור עמום. ניתן לשלב גם היילייטר או איפור אחר לטשטוש מראה עייף. התוצאה: עור מוצק וזוהר!

- לכתמי הפיגמנטציה שלי: הכתמים הכהים על עורך הם הסימן מס' 1 לחשיפת יתר לשמש ללא הגנה מספקת. כתוצאה מכך, משתמש מנגנון ייצור והפצת המלנין בעור. כדי להיאבק במראה כתמי פיגמנטציה, יש להשתמש בקרן אנטי אייג'ינג נגד קמטים עם מקדם הגנה SPF, גם בחורף! התוצאה: עור נקי, מוגן ובריא.