צבע לשיער בהדמייה וירטואלית

נסי לפני שתצבעי! לוריאל פריז חברה לחברת הביוטי-טק הקנדית ModiFace להביא כלי הדמיה וירטואלית לצבעי שיער במטרה להתנסות בצבע לפני הרכישה. לנשים שרוצות לכסות שיער אפור, לנסות מראה חדש או סתם להאיר מעט את צבע השיער זה תמיד אותה שאלה: האם זה שווה את הסיכון?

הדמיה וירטואלית בצבעי שיער

חלפו הימים של בחירת צבע שיער באופן רנדומלי ולאחר מכן תקווה שהוא יצא כמו שרצינו. כלי virtual tray on מאפשר לך לראות האם צבע מתאים לך לפני הצביעה. זהו הכלי הוירטואלי המציאותי ביותר שקיים לניסיון בצבעי שיער.

בין אם את רוצה לשוטט לטריטוריה לא מוכרת או את הצבע המוכר והטוב, הקרוב כמה שיותר לגוון הטבעי שלך, בדיקת צבע השיער שלנו מאפשרת לך לדפדף ללא מאמת ולנסות מספר רב של גוונים.

שאלות ותשובות - איזה צבע שיער מתאים לי?

ש: אני מחפשת צבע שיער שיתאים לאופי הנועז שלי. איזה צבע שיער יתאים לי?

ת: בשבילך שיער זה לא רק צבע - הוא הצהרה. צבעים נועזים יותר יראו את האופי הנועז שלך ויחשוף ביטחון פנימי מדהים. אבל לא לשכוח, צבע שיער לא נכון יכול לגרום לגוון העור שלך להיראות חיוור. תבלטי ברקע אבל קודם תתנסי!

ש: איך אני אראה עם שיער חום?

ת: זה תלוי בגוון העור שלך! למשל, חום כהה וזהוב יהיה מושלם לגוון עור כהה עם תת גוון קר וטבעי. אבל גוונים חומים מסוימים יכולים לגרום לעור בהיר יותר עם תת גוון קר להיראות חיוורים. לחצי ונסי את ההדמיה לצבע השיער המדויק בשבילך.


ש: איך אני אראה עם שיער בלונדיני?

ת: גוון העור אינו השיקול היחיד כשאר מחליטים אם ללכת על מראה חדש. צבע השיער יכול גם להדגיש את היופי של צבע העיניים שלך. לשם כך, בחרי בצבע שיער מנוגד כמו בלונד קרמל לעיניים כחולות או אדום רך לעיניים ירוק-אזמרגד. גלי כיצד צבע שיער יכול למשוך תשומת לב לעיניים שלך בעזרת הדמיה וירטואלית

איך להשתמש בהדמיה וירטואלית לצבעי שיער

שלב 1

בחרי את צבע השיער שאת רוצה לנסות
 

שלב 2

בחרי בצמלמה לתמונת סלפי או בהעלאת תמונה
 

שלב 3

דפדפי בין הגוונים כדי למצוא את הגוון המושלם שלך ולהתנסות בגוונים נוספים

שלב 4

השתמשי בסליידר כדי לראות תצוגת לפני-אחרי עם הצבע שבחרת

יופי & מדע

כלי Virtual Try On של צבעי שיער פועל בעזרת הטכנולוגיה פורצת הדרך של עולם היופי: מציאות רבודה. הכלי מאפשר וידאו בזמן אמת והעלאת תמונות ולייצר מציאות דמיונית שנראית ריאליסטית ברמה גבוהה. זה אומר שאת יכולה לנסות ולראות איך ייראה השיער שלך במציאות עם צבע שיער שונה. כלי ההדמיה בצבעי שיער הוא בעל רמת דיוק למציאות גם במצב וידאו וגם בהעלאת תמונה.

הכלי פותח על ידי צוות של מהנדסים, חוקרים ומדענים מומחים שהתמסרו ליצירת חווית יופי אלגנטית וסוחפת. זיהוי השיער שלך יוצר תוצאות ריאליסטיות על ידי כיסוי אורך השיער עד הקצוות באופן כמעט מושלם ומתאים לכל סוגי השיער וסגנונות השיער השונים.

השימוש בבינה מלאכותית נועד ליצור סימולטור של צבעי שיער. הוא מזהה את צבע השיער הנוכחי שלך, כך שהצבע שבחרת יותאם במיוחד בשבילך. כל צבעי השיער מדויקים לרמת הגוון, סטורציה, בהירות, ניגודיות, כהות והצבעוניות של מצב וידאו או תמונת סלפי. כדי להגיע לרמת דיוק כזו, נערכת השוואה בין בתמונה שלך לבין מאגר תמונות קיימות של אנשים מסביב לעולם, בכל גיל ומוצא אתני. אך אין לך ממה לחשוש, התמונות או הוידאו שלך לא ישמרו לעולם.

תוצאות ועמידות הצבע משתנים בהתאם לצבע ומצב השיער שלך. תמיד מומלץ לבצע בדיקה מקדמית 48 שעות לפני השימוש בצבע שיער.

להקליק, להתנסות, לצבוע

להתנסות ביותר מ- 200 צבעי שיער
מומלץ או לא מומלץ?
ההצעות מבוססות על
צבע השיער שלך
הדמיית צבע השיער
88% דיוק בממוצע
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "עמוד הבית" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.co.il/services/hair-color-try-on", "name": "Hair Color Try On" } } ] }