5 טיפים של יופי למראה רענן גם אחרי לילה נטול שינה

בילוי עד אור הבוקר, תינוק בוכה או נדודי שינה – ללילה נטול שינה יש השפעות על המראה שלך. העיגולים השחורים מסגירים מיד כמה ישנת בלילה. העלימי אותם בעזרת הטיפים שלנו למראה פנים רענן.

TIP
1

השיבי חיים לגוון העור שלך

אם לא ישנת כל הלילה, ניקוי הפנים בבוקר הוא הכרחי. עסי את הפנים בתנועות מעגליות עם תכשיר הניקוי המועדף עלייך והקדישי תשומת לב לאזורים רגישים כמו קונטור העיניים והשפתיים. תחליב ניקוי יעניק לעורך גוון אחיד וימריץ את זרימת הדם. שפריץ של מים קרים יכווץ את כלי הדם ויפחית אדמומיות ונפיחות.
TIP
2

העשירי את עורך בלחות

אחרי לילה נטול שינה, העור שלך זקוק ללחות. שתי לפחות ליטר וחצי של מים, שיסלקו רעלנים מהגוף שלך וירוו את העור שלך בלחות חיונית. עסי את פנייך בעדינות ממרכז הפנים כלפי חוץ. פעולה זו תמריץ את זרימת הדם שלך, תמלא את העור בנפח ותעניק לו מראה קורן יותר.
TIP
3

העלימי את השקיות מתחת לעיניים

כדי להיפטר מהשקיות המכוערות, הכניסי שתי כפיות למקפיא לפני שאת מתחילה את תהליך ניקוי הפנים. הניחי בעדינות את הצד הקמור של הכפית הקפואה על העין. אחרי 3-2 דקות, השקיות שלך ייעלמו. לאחר מכן, עסי קרם עיניים בעדינות על האזור כדי להעניק לו לחות, ואז הוסיפי קונסילר כדי להסתיר את הכהויות מתחת לעיניים.
TIP
4

השתמשי במסכת פנים

מסכת פנים עשירה בלחות ובחומרים שמחליקים את העור תפיח חיים בעור הפנים שלך ותגרום לו להיראות רענן וחיוני. השתמשי בה כדי להעניק לעור שלך מראה חלק יותר, נפח חיוני ומגע רך כשל תינוק.
TIP
5

אל תגזימי עם האיפור

למה לך להתחבא מאחורי שכבות של איפור? קרם לחות BB בתוספת גוון יעניק לעורך גוון אחיד ומראה קורן יותר. הוסיפי נגיעה של סומק שתעניק לעורך גוון מלא חיים, ואז הוסיפי מסקרה שתדגיש את העיניים ותיתן להן מראה רענן.