סרום להשבת הנפח, החבר הטוב ביותר שלנו בגיל המעבר

ככל שהזמן חולף, כך עורנו זקוק ליותר עזרה כדי לשמור על הנפח. אז מה זה בעצם סרום להגברת הנפח?

TIP
1

אובדן נפתח מתחיל בלחיים חלולות.

עם קמטים כבר התרגלנו להתמודד, אך בהמשך אנו עשויים להבחין באובדן הנפח והגמישות האופייניים למראה הנעורים. במילים אחרות, תווי הפנים שלנו הולכים וצונחים. אובדן נפח מתחיל לרוב להיות נראה לעין לאחר גיל 40. התופעה נגרמת עקב שינויים במסת העצמות וחוזק השרירים, בשילוב עם עודפי שומן הצונחים מטה לכיוון עצם הלסת. כשמוסיפים את כוח המשיכה לתמונה, לא נשארות הרבה ברירות! אז האם המצב הוא בלתי הפיך ממש לא! מעבדות קוסמטיקה הרימו במהירות את הכפפה ופיתחו נוסחאות אנטי-אייג'ינג המיועדות להשבת הנפח לתווי הפנים. מדעני מחקר ופיתוח זיהו את הרכיבים הפעילים המרכזיים הנדרשים להשבת הנפח. ולא רק ברמה השטחית
TIP
2

סרומים להגברת הנפח: להכין את עורך עם מנה הגונה של חומצה אלפה הידרוקסידיות (AHA)

אין צורך לצאת לבר קוקטיילים. בחדר הרחצה שלך יש את כל מה שנדרש. AHA או חומצות פרי מעודדים את תהליך התחדשות התאים הודות לאפקט הפילינג שבהן. ה"מהפך" המתחולל ברקמת העור משפר את איכות האפידרמיס ומאפשר ספיגה טובה יותר של רכיבים בסרום להשבת הנפח. אין צורך להשתמש בפילינג גרגירי - שימוש בקרם פילינג ללילה לאחר הרחצה יעשה את העבודה.
TIP
3

סרום להשבת הנפל - טיפול לחיזוק העור

אף טיפול בסרום להשבת הנפח אינו מושלם ללא חומצה היאלורונית, הרכיב להשבת הנפח בה' הידיעה. סרומים עושים שימוש בחומצה היאלורונית במשקל מולקולרי נמוך המאפשר לה לחדור לכל שכבות האפידרמיס, להשיב את הנפח לעור ולחזק את תהליך ייצור התאים הטבעי. יתרון נוסף בשימוש במולקולות חומצה היאלורונית קטנות הוא עידוד ייצור הקולגן בעור. ככל שהזמן יחלוף, תווי הפנים שלך יודגשו וקמטי ההבעה ייטשטשו יותר ויותר. הטיפול ישאיר את תווי פניך עשירים ובעלי מראה צעיר.