כללי "עשה" ו"אל תעשה" לטיפולי לחות בתקופת הקיץ

ככל שמרקורי בעלייה, כך גם העור שלנו זוהר. למרות המראה הזוהר, חשוב שנמשיך להשתמש בתכשיר לחות וישנו מבחר רחב של אפשרויות קלילות ומרעננות לבחור מתוכן - קרמים, סרומים, משחות, תרסיסים...

טיפ
1

להתמקד בלחות ולא בהזנה

קיימת נטיה לזנות את קרם היום בתקופ הקיץ. זו טעות חמורה! בחורף, בקיץ, בגשם ובשמש, העור שלנו תמיד זקוק למנת הלחות היומית שלו. הוא שומר על לחות על ידי ספיגת מים ממערכת הדם, אך לרוב זה לא מספיק. בקיץ, העור זקוק לתרכובות לחות שישמרו אותו רענן ויציפו את הרקמות במים. החום גורם להזעה ולהפרשת סבום. גם אם איננו מעוניינים להזין את העור, חשוב שנרווה אותו!
TIP
2

בחירת הנוסחה הנכונה

מעבדות Skincare פיתחו מרקמים קלילים כנוצה. תחילה התכשירים פותחו באסיה עבור נשים החיות באקלים חם ולח הגורם לברק שומני. כתוצאה מכך התקבלו תכשירים קלילים במיוחד ומעניקים לחות כמו מי פנים. מי פנים (או תכשיר נוזלי) מכילים תרכובות סופגות ומסירות שומן שאינן מעמיסות על העור. הן פשוט מנגבות החוצה את עודפי הסבום. והודות לנו, ניתן להשיג אותן עכשיו גם על המדפים באזור מגוריך!
TIP
3

להקפיד על שלבי טיפולי הלחות

ניתן להשתמש במי פנים ישירות על העור. קל מאוד להשתמש בהם - פשוט למרוח לאחר ניקוי הפנים בבוקר. לנו המוצר עשוי להיראות חדש, אך נשים אסייתיות משתמשות בו כדי להיאבק ביובש הנגרם מניקוי או רחצה. המוצר גם מחזק את העור ומאפשר לו לספוג את כל הטוב שבתכשירים ביעילות. במידת הצורך, ניתן למרוח סרום לחות שישיב נפח לעור ויעניק לו שפע רכיבים פעילים ידידותיים. עם סרום או בלעדיו, יש להשתמש בקרם יום קליל לאחר הניקוי, כדי להציף את העור במים במקום לחנוק אותו בחומרי הזנה.
TIP
4

הענקת לחות מבלי להותיר את העור מיובש

תרסיסי מים מינרליים מעניקי לחות מותירים את עורך רענן, אך יש עוד דרך. יש לרסס על הפנים ולנגב עודפים עם טישו. לא לייבש באוויר - התגובה האוסמוטית עשויה לייבש את עורך אפילו יותר.
TIP
5

הגנה על העור והענקת לחות.

אם נדרש לך מקדם הגנה, חשוב להשתמש במוצר עם רכיבים מעניקי לחות. או להשתמש בקרם לחות יחד עם מקדם ההגנה. אותו דבר נכון לגבי שאר הגוף. יש למרוח תכשיר לחות בבוקר, בצהריים ובערב. במהלך הקיץ ההזעה מוגברת, לכן יש להשתמש בתכשיר לחות קליל במהלך היום כדי להיאבק באובדן הנוזלים.