תכשיר לטיפול בעור שומני: לסלק את הברק אחת ולתמיד!

מי שרוצה מרקם עור לח ורענן להגיד "אני"! ותרימי יד אם את סובלת מברק שומני. אבל אין צורך להתייאש, אספנו כמה טיפים לשמירה על עור ללא ברק לאורך כל היום.

טיפ
1

שגרת הבוקר למניעת ברק

ניקוי: נחזור על כך שוב ושוב... ניקיון נכון הוא החוק החשוב ביותר לשמירה על עור נטול פגמים! יש לעשות שימוש בתכשיר ניקוי קליל בבוקר, כמו מוס או ג'ל שלא יגרה את בלוטות החלב האחראיות לעור שומני. יש לסיים בהתזה קלילה של מים טרמליים או מי פרחים שיותירו את העור רענן ונקי. טיפול לחות: אפילו עור שומני זקוק ללחות! יש להשתמש בקרם לחות המיועד לצרכי העור שלך: מומלץ לבחור במוצרים המכילים רכיבים פעילים לניקוי העור, הסרת הברק וויסות ייצור הסבום. מומלץ לבחור בתכשירים במרקמים קלילים ונוחים לספיגה שיעניקו לחות לעור מבלי להציף אותו בליפידים. איפור: לשמירה על עור נטול ברק שומני, מומלץ להשתמש במייק-אפ מבוסס מינרלים לעור שומני - הוא יאפשר לעור שלך לנשום. כמו כן, לתיקון המייק-אפ, יש להשתמש בפודרה קלה ולא קומדוגנית. יש להשתמש בעדינות, שימוש מופרז עלול "לחנוק" את העור שלך!
TIP
2

שגרת היום למניעת ברק שומני

מגבונים להסרת ברק שומני: הודות לרכיבי הספיגה שבהם, המגבונים הם פתרון מעולה לניגוב הסבום יש לנגב בטפיחות עדינות את האזורים המבריקים כדי להסיר עודפי שומן תוך שמירה על האיפור במקום. פודרה למניעת ברק שומני: לאחר הניגוב, ניתן להשתמש בפודרה שקופה ועדינה למניעת ברק באזור ה-T של הפנים. האבקה תסייע לתקן את האיפור ותמנע ברק.
TIP
3

שגרה היום למניעת ברק שומני

ניקוי: ניקוי הערב הוא חיוני להסרת עודפי הסבום והזיהום שהצטבר ועלול לחנוק את עורך ולגרום לחסימת נקבוביות, לנקודות שחורות ולפגמים. יש להשתמש בסיר איפור עדין (כמו מים מיסלריים) ולאחריו בסבון ניקוי המתאים לעור שומני. לאחר מכן, יש להשתמש בטונר על מנת להמשיך ולנקות את העור ולהסיר שאריות איפור ואבנית (ממי הברז). פילינג: יש לבצע טיפול פילינג בעור אחת לשבוע לפתיחת הנקבוביות ולהסרת תאי עור מתים הגורמים למראה עור עמום. יש לעסות את העור בתנועות מעגליות קטנות ולהתמקד בעיקר באזור ה-T מסכת ניקוי לפנים: לאחר הפילינג, יש להשתמש במסכת חימר ירוק לניקוי הפנים כדי להעניק ניקוי עמוק לעורך ולהסיר עודפי סבום על שטח פני העור. לחות: לא לשכוח לסיים את שגרת הלילה עם קרם לחות. בלילה, ניתן להשתמש בקרם עם מרקם עשיר יותר, עשיר ברכיבים פעילים המיועדים להזין (ולא לסתום) את העור בזמן השינה.