איך ליהנות מריסים ארוכים ומלאים!

עיניים מהממות זקוקות לריסים מהממים. הם תוחמים את העיניים שלנו ובכלל, אין דבר סקסי יותר מרפרוף ריסים כובש לבבות! אלו כמה טיפים שיסייעו לך לטפח את הריסים שלך ולקבל את לוק הקרדשיאן שתמיד רצית ללא שימוש בתוספות.

ריסים ארוכים ועבים = עיניים מפתות! הבעיה העיקרית היא שהריסים שלנו שבירים מאוד. למה? כי שורשי הריסים נטועים רק 2 מ"מ מתחת לפני העור ועשויים להיתלש בקלות! אורכם נע לרוב בין 6-12 מ"מ אך הם מתקצרים ונעשים דקים יותר עם הגיל. לכן, חשוב שנטפח אותם כמה שניתן כדי לשמור עליהם במצב טוב לאורך זמן.
TIP
1

ניקוי עדין

לעולם אין להיכנס למיטה בלי להסיר את האיפור. מסקארה חוסמת את הריסים ומונעת מהם לנשום. כתוצאה מכך, הם מתייבשים ובסופו של דבר נושרים. מומלץ להשתמש בנוסחה עדינה במיוחד שתרגיע את הריסים. שמני ניקוי מזינים וקרמי ניקוי עדינים יעבדו היטב. אין להסיר את האיפור באזור העיניים בשפשופים, פעולה זו עלולה להזיק לעור העפעפיים, לשבור ריסים ובסופו של דבר לגרום להם לנשור. שיטת הניקוי הטובה ביותר? יש לטבול צמר גפן במסיר האיפור, להניח על העין ולהמתין מספר שניות. יש להסיר את האיפור בתנועות מלמעלה למטה.


TIP
2

הזנת הריסים

יש להשתמש בתכשירי הזנה שיחזקו את הריסים שלך וימנעו מ הרכיב המנצח? שמני מזינים כמו קוקוס או חוחובה. והטוב ביותר? שמן קיק! שמן קיק עשיר בחומצות השומן החיוניות אומגה 6 ואומגה 9, מזין את הריסים ומעודד את גדילתם. יש למרוח שמן קיק על הריסים עם מעט צמר גפן כל יום במשך חודשיים. חשוב למרוח במידה כדי למנוע מראה שמנוני באזור העיניים! לאחר מספר ימים, נבחין בשינוי בריסים, שייעשו מבריר הם יתחזקו, יתעבו ויצמחו במהירות.

TIP
3

הגברת צמיחת הריסים

ישנם לא מעט קרמים להאצת צמיחת הריסים שניתן להשיג בקלות ומבטיחים ליצור מראה ריסים הזהה לשימוש במסקארה תוך מספר שבועות בלבד. ניתן להשתמש גם בכמה מהפתרונות הקלאסיים והזולים יותר - וזלין, המיוצר מג'ל פטרולאום בעל תכונות מוכחות לחיזוק הריסים. לבסוף, גם תזונה נכונה משחקת תפקיד חשוב בבריאות הריסים. יש להקפיד על תזונה מאוזנת וצריכת מזונות עשירים בוויטמינים, מינרלים ויסודות קורט. מומלץ להימנע ממזונות מעובדים, עתירי סוכר ושומן כמו ממחלה.

TIP
4

לא להתפשר על איכות

בחירה בתכשיר ובאיפור הלא נכון עשויה להרוס את הריסים שלך. חשוב להקפיד על שימוש במותגים איכותיים! אם השימוש במסקארה עמידה במים קרוב לליבך, חשוב לזכור כי יהיה לא פשוט להסיר אותה ולהשתמש במסיר איפור מבוסס שמן. חשוב שנשמור על כלל הזהב - להשתמש במסקארות קלות עם תכולת סיליקון נמוכה. מסקארות כבדות יגרמו לריסים להיראות עבים יותר, אך יחנקו אותם. היית רוצה להשקיע בפתרון ידידותי לסביבה עם איפור עיניים אורגני?