כיצד לבחור את הקונסילר המתאים לטשטוש כתמים?

כתמי פיגמנטציה הם כרטיס חד כיווני למראה עייף וחלש. חומים, כחלחלים, סגלגלים... ברוכה הבאה לעולם עיני הפנדה. אבל אין צורך להיכנס לפאניקה! ניתן לחסל כתמי פיגמנטציה בקלות - על ידי ביצוע הוראות פשוטות במדריך הבא ושימוש בקונסילר המתאים.

Tip

1

בחירת המרקם המתאים

כשזה מגיע למרקם, עדיף לבחור קונסילר שמתאים לסוג העור. אם העור באזור העיניים יבש, עדיף להשתמש במרקם נוזלי יותר שיהיה קל למריחה ויספק לחות לאזור מבלי לפגוע בעור העדין. לאלו מאיתנו עם עור מבוגר, מומלץ להימנע מקונסילרים יבשים מדי שעשויים לשקוע לקמטים והקמטוטים. עם זאת, עדיף להימנע מנוסחה מעניקת לחות על עור שמנוני או מעורב ועל העפעפיים שעשויים להיעשות שמנוניות אם זה המצב, עדיף להשתמש בקונסילר סטיק.
Tip

2

כיצד להסוות בהצלחה כתמי פיגמנטציה?

אם כתמי הפיגמנטציה אינם כל כך בולטים - מעט כחלחלים או ורדרדים - מרקם נוזלי ועדין יסתיר אותם בקלות. סרומי קונסילר וקונסילרים מחזירי אור מעולים ליצירת מראה עור רענן. מצד שני, הכתמים בולטים או חומים, יש להשתמש בקונסילר קרם או סטיק שיכסה אותם היטב ולא יימרח. לא משנה במה נבחר, חשוב להשתמש במידה! שימוש מופרז רק יבליט את הכתמים ועשוי לגרום למראה עייף עוד יותר.
Tip

3

בחירת הגוון הנכון

ישנם גוונים רבים שניתן לבחור מהם והחוכמה היא לא לבחור בגוון העור שלך. כתמים כחלחלים יימחקו עם קונסילר ורוד (או בעל גוון אדמדם) ואילו סגסגלים עם קונסילר בז' (או צהבהב). הסיבה לכך היא שצבעים משלימים (צבעים המנוגדים זה לזה בגלגל הצבעים) ממסכים היטב אלו על אלו.
Tip

4

כיצד מורחים קונסילר?

ניתן למרוח קונסילר לפני או אחרי המייקאפ - תלוי בתוצאה הרצויה. למראה טבעי יותר, יש למרוח לפני המייקאפ, בעיקר כשמדובר באבקה. אם הכתמים דורשים כיסוי עבה יותר, עדיף להשתמש אחרי המייקאפ. הדרך הטובה ביותר למרוח קונסילר היא בקצות האצבעות או במברשת. פשוט מתחילים למרוח מכיוון אזור העיר. יש להחליק את התכשיר על הכתמים ולהמשיך לעפעפיים התחתונות.