החליקו את העור והחזירו את השנים לאחור עם רכיבי האנטי אייג'ינג הפעילים הטובים ביותר

כולנו חולמים על עור חלק עם מרקם זוהר, על פנים מלאות נפח בריא ועל קונטור מסותת ונראה לעין. הזינו את עור הפנים שלכם ברכיבי אנטי אייג'ינג פעילים שיעלימו את סימני הגיל – במינימום מאמץ.

TIP
1

חומצה היאלורונית – משפרת את גמישות העור

לחומצה ההיאלורונית יכולות מדהימות בשמירה על הלחות בעור שלנו. הודות לכך היא מתפקדת כמו ספוג המתנפח במגע עם מים. החומצה נמצאת באופן טבעי בעור שלנו והיא מסוגלת להחזיק פי 1,000 ממשקל המים שלה ולשמר את הלחות בעור שלנו. הלחות הזאת חיונית להשבת הנפח, הגמישות והמיצוק לעור הפנים. בזכות התכונות שלה, החומצה ההיאלורונית היא המלכה הבלתי מעורערת של טיפולי האנטי אייג'ינג – בין אם אתם בוחרים בזריקות, בטיפולים קוסמטיים או בתכשירי אנטי אייג'ינג לשימוש ביתי.
TIP
2

רטינול – מעלים קמטים עמוקים

רטינול הוא נגזרת של ויטמין A וגם הוא נמצא באופן טבעי בעור שלנו. הרטינול מאיץ את התחדשות התאים ומאט את תהליך ההזדקנות של תאים חדשים. בנוסף, הוא מסייע בחידוש מאגרי הקולגן ומשיב את הנפח לעור הפנים. הרטינול מעודד את ייצור הקולגן מכיוון שהוא חודר לשכבות העמוקות של העור, במקום לפעול רק על פני השטח שלו.
TIP
3

ויטמין C – נלחם ברדיקלים חופשיים

ויטמין C הוא נוגד חמצון עוצמתי והוא יעיל מאוד בנטרול רדיקלים חופשיים הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור. הוא גם יעיל במיוחד בהגברת ייצור הקולגן, שכולנו יודעים עד כמה הוא חיוני בהענקת מראה מוצק וצעיר יותר לעור! החומצה האסקרובית המצויה בוויטמין C מסייעת גם לפני השטח של העור להילחם בגורמים חיצוניים יומיומיים שמשפיעים עליו לרעה.
TIP
4

פרוקסילן – נלחם בסימני הגיל

פרוקסילן הוא חלבון סוכר בעל מולקולות המגנות על העור מפני אובדן מים. הפרוקסילן בונה מחדש את העור, שכבה אחר שכבה, על ידי גירוי חומרים המצויים בתאי העור. הודות לכך, הוא מטפל ביעילות בקמטים ובעור נפול. הוא מוסיף נפח לעור הפנים, מאזן את גוון העור ומבהיר את המרקם שלו.
TIP
5

רסברטרול – ממצק את עור הפנים

הרסברטרול, בדומה לכל נוגדי החמצון, הוא תרכובת צמחית. הרסברטרול מצוי בקליפות ענבים אדומים ומסייע להילחם ביעילות בסימנים של הזדקנות העור. הוא יעיל במניעת דלקות ובהגברת ייצור קולגן ואלסטין, וממצק את העור באזור הסנטר והצוואר. ומעל לכל – הוא מלך נוגדי החמצון!