טיפים לעור זוהר לאימהות עסוקות

לילות ללא שינה, ימים חסרי מנוחה, סופי שבוע עמוסים... תינוק בבית יכול להשתלט על החיים! כדי לשמור על העור חלק וזוהר, חשוק שנדע איך לנצל כל דקה!

TIP
1

שיר ערש = טיפול פילינג לניקוי העור

תרגלי את מיתרי הקול שלך והרגיעי את הקטן שלך עם שיר נעים ועשי לעצמך טיפול פילינג בו זמנית. תכשיר פילינג עדין יסיר לכלוך מהעור ויעשיר אותו בחמצן. יש למרוח את התכשיר בתנועות מעגליות עדינות על עור. והתוצאה: העור שלך יתחיל לנשום! הטיפול יותיר את עורך רענן וזוהר!
TIP
2

שנת צוהריים = מסכת ניקוי פנים

זה נכון שתמיד כיף למצוא רגע לעצום את העיניים כשהילדים ישנים, אבל הקדשת זמן לטיפוח העור פעם בשבוע יכולה לעשות הבדל ענק! מרחי מסכה לניקוי עור הפנים והשתמשי בזמן שנשאר לפינוק שהוא רק לעצמך! מסכה עשירה ברכיבים המסייעים בספיחת חלקיקים ובניקוי העור יסירו לכלוך, תאי עור מתים וזיהום מהעור. המסכה גם תסייע לך לסגור נרבוביות ולשמור על גוון עור אחיד. התוצאה: עור גמיש ונעים בעל מגע של קטיפה.
TIP
3

זמן חיבוקים = טיפול לחות

כשהקטנים שלנו מקבלים תשומת לב מחברים וקרובי משפחה, זוהי הזדמנות מצוינת למרוח תכשיר לחות על הפנים. מרחי קרם לחות בהתאם לצרכים שלך: נגד קמטים, נגד עייפות (כן, זה קיים!!!), הבהרת העור, נגד ברק, להסרת פגמים ועוד... השתמשי בבוקר ובערב בקרן כדי לשמור עליו נקי ואל תשכחי את הצוואר והמחשוף.
TIP
4

משחק בלול = מלחמה בכתמי הפיגמנטציה

אז הילדים כבר יושבים עם הצעצועים ומשאירים לך זמן להתמקד בסימני התשישות שמגיעים עם חוסר השינה! התמקדי בעיניים על ידי טשטוש כתמים ושקיות מתחת לעיניים. מרחי תכשיר לעיניים באמצעות כלי מתכת - הקור יגרום להתכווצות באזור באופן מידי. לאחר מכן, השתמשי בקונסילר בגוון מעט בהיר מהמייקאפ - וודאו שאינו קרמי או יבש מדי. ולסיום, נשאר לך רק לברך על שובן של עיני הבמבי שלך!