הפתרון לגבות מושלמות שיחזיר את פניך שנים אחורה בזמן!

האם יש דבר מפתה יותר מעיני במבי צעירות? גבות מעוצבות ומושלמות! כך נחזיר את הפנים לימי הזוהר. קריאה נוספת

TIP
1

אז כיצד מתבגרות הגבות

הגבות שלנו מתבגרות יחד עם השיער והעור. ככל שהזמן חולף, הן מתדלדלות ומאפירות. השיערות נעשות שבירות יותר, צבען משתנה והן נוטות להתעבות. אם הן צפופות מטבען, הן עשויות להיות קשות לעיצוב. גם אם נטפח את הגבות שלנו, לא תמיד קל להתמודד עם השינויים שהן עוברות עם הגיל. אם ברצוננו להימנע ממראה עייף ושחוק, עלינו לעבוד על הגבות!
TIP
2

לגבות מושלמות ומראה צעיר

גבות מעוצבות היטב מדגישות את העיניים ואת תווי הפנים שלנו, גם ללא איפור. מגיל 40 ומעלה, הן עשויות לעשות את כל ההבדל - עצמות הלחיים שלנו יודגשו, מראה הקמטים ייטשטש ותווי הפנים שלנו ייראו סימטריים. זוהי דרך נפלאה לחזור בזמן ללא ניתוחים!
TIP
3

טיפים לטיפוח הגבות

כדי להשיב את המראה הצעיר, מומלץ לבצע את הטיפים הבאים:- להשתמש בפינצטה. זיהית שיערה סוררת חדשה שביצבצה? פשוט תולשים אותה! לתת לשיער הגבות זמן לצמוח. ככל שאנו מתבגרים, שיערות הגבה מתקשות. לכן, אם נתלוש אותן מוקדם מדי, נישאר עם זקיקים חשופים ונראים לעין. חשוב שנתגבר על הפיתוי ונמתין בסבלנות - עיצוב בקשת בעלת מראה טבעי שנקודת השיא שלה כ-3/4 ס"מ מעל רכס הגבות. לא להגזים - חשוב שנוודא שהגבות לא קצרות מדי, מרוחקות מדי זו מזו או דקות מדי.לא לצבוע את הגבות! המראה הטבעי הוא באמת הטוב ביותר. אם הן אינן מודגשות מספיק, ניתן למלא אותן עם עיפרון בגוון מעט בהיר מהצבע הטבעי שלך.