יוצאים למלחמה בקמטים

אי אפשר למנוע אותם - בשלב מסוים הקמטים יגיעו לחיינו אז הנה מדריך שימושי שיעזור לכם לבחור את קרם המושלם לטיפול בקמטים ובעור.

טיפ
1

מה גורם לקמטים?

למען הדיוק, הקמטים הם 'חריצים' בעומק של יותר ממ"מ 1 ואחד הסימנים המוקדמים והקלאסיים לכך שהעור שלנו מתחיל להזדקן. חלק מהקמטים נגרמים על ידי הבעות הפנים שלנו - כשאנחנו מקמטים את המצח או צוחקים, נוצרים קמטים כתוצאה מתנועות הפנים שחוזרות על עצמן. הסוג השני, והעמוק יותר, הוא קמטים שנגרמים על ידי הידלדלות ויובש העור.
טיפ
2

מרכיבים פעילים נגד קמטים

מעדיפים סרום או קרם? בכל מקרה, חשוב לבחור במוצרים שמכילים את המרכיבים הבאים, שנוסו ונבדקו להפחתת קמטים: חומצה היאלורונית מופיעה בראש הרשימה כמרכיב הפעיל היעיל ביותר לתוספת לחות ומיצוק. זהו ה-מרכיב בה' הידיעה שיפחית את הקמטים וימצק את תווי הפנים.

- רטינול (המופק מוויטמין A) מאט את הופעת הקמטים על ידי הגברת ייצור הקולגן וחידוש תאי העור.

- פפטידים הם פתרון נהדר אם רוצים להימנע מטיפולי בוטוקס. הם חוסמים את הקולטנים שגורמים לשרירי העור שלנו להתכווץ, כך שהעור שלנו לא ייצור קמטים. החדשות הטובות הן שכיום, טיפולי הפנים לא מסתפקים רק במרכיב מונע קמטים אחד. הם כוללים גם מרכיבים לטיפול בסימני ההזדקנות האחרים של העור.

והתוצאות? שילובים מנצחים למניעת קמטים + הידלדלות העור או למניעת קמטים + מיצוק! במילים אחרות, טיפולים עם פעולה גלובלית לעור צעיר.

טיפ
3

עוזרים לעור להיראות חלק

טפיחה על העור עם קצות האצבעות תוכל לעזור בהחלקת הקמטים: טופחים בתנועות הקלדה על קמטי החיוך, קמטוטי העיניים, קמטי המצח וההבעה. תרגיל מעולה להרגעה ולהחלקה של תווי הפנים.
טיפ
4

תכנית לפעולת חירום

מוצר אחד שחובה לקחת לכל מקום? תכשיר למילוי קמטים! לא מדובר בטיוח, אלא בעט שימושי, שכשמורחים אותו על הקמטים, הוא ממצק אותם באופן מידי. פתרון חירום נהדר לסוף היום, כשרוצים למחוק את עקבות העייפות ולהיראות רעננים!
טיפ
5

האם קיים איפור למניעת קמטים?

כן! מייק אפ עם חלקיקים נציצים שנועדו לקלוט ולהפיץ את האור באופן אחיד. אפשר גם למרוח סומק בצבע פנינה על עצמות הלחיים, למראה עור זוהר וצעיר. האיפור לא יכול להיפטר מהקמטים אבל כאן מאפשר לטשטש אותם! מילת אזהרה - חשוב להימנע ממרקמים כבדים שמראה העוגה שלהם רק ידגיש את הקמטים.