אלוורה היא המפתח שלך לעור עשיר בלחות

רובנו שמענו כבר על אלוורה, אבל לא כולנו שמענו עד כמה הצמח העסיסי יעיל בהעשרת העור בלחות.

8. טיפ
1

אלוורה, קקטוס שופע עוצמה

אלוורה היא ממשפחת השושניים, משפחת סוקולנטים הגדושים במיץ, חומרים מזינים ופוליסכרידים. גובהם עשוי להגיע עד 80 ס"מ, רוחבם עד 1 מ' ועליהם הבשרניים מכילים את ג'ל האלוורה המהולל. האלוורה היא צמח מדברי למחצה המשגשג באקלים חם ויבש.

הוא משמש למטרות רפואיות וקוסמטיות נגד כוויות משחר האנושות. כמו רוב הקקטוסים, עלי האלוורה מכילים 99% מים. בנוסף, הוא מכיל 200 רכיבים פעילים עוצמתיים כולל 12 ויטמינים, 20 מינרלים, 18 חומצות אמינו, אנזימים וחלבונים. במילים אחרות, זהו אחד מהצמחים המדהימים ביותר עלי אדמות! כשנעשה בו שימוש בצורתו הטהורה ביותר (ניתן לקנות ג'ל אלוורה טהור או לגדל אותו בעצמך), הוא נצמד לעור ועשוי להרגיש מעט דביק. לכן, עדיף להשתמש בתכשירים המכילים את הג'ל כחלק מהפורמולה שלהם.


8. טיפ
2

יתרונות האלוורה לעורך

האלוורה כבשה את עולם היופי בסערה הודות לתכונותיה הידידותיות לעור. כיום ניתן למצוא אותו בקרמי יום/לילה, תכשירי לחות, סרומים וקרמי גוף: - מרגיע: האלוורה מרגיעה עור מגורה ודלקות הנגרמות מכוויות, גירוד ועקיצות/נשיכות חרקים.

-מטהר: האנזימים העוצמתיים בצמח האלוורה מגרדים תאי עור מתים משכבת האפידרמיס, מאיצים את תהליך התחדשות התאים ומאפשרים לעור לנשום ולהתחדש. - מאזן: רמת ה-pH של אלוורה קרובה מאוד לזו של עורנו. משמעות הדבר היא כי הג'ל משמר ומתאים את רמות ה-pH של עורנו בתקופות של חוסר איזון.

- מרפא: בעת השימוש בתכשיר על העור, מאיצה האלוורה את קצב התחדשות תאי העור ומאפשרת החלמה -מרפא: בעת השימוש בתכשיר על העור, מאיצה האלוורה את קצב התחדשות תאי העור ומאפשרת החלמה מהירה יותר של צלקות וטיפול בפציעות קלות. - אנטי-אייג'ינג: האלוורה ממצקת את העור על ידי הגברת ייצור הקולגן והחומצה ההיאלורונית ובו זמנית נאבקת במראה קמטים.
(newbullet- מגן: על אף שג'ל האלוורה נספג במהירות, הוא מותיר אחריו שכבת הגנה המגוננת על העור מפני רוח, מלח וזיהום.


8. טיפ
3

אלוורה להעשרת העור בלחות

עור בריא = עור עשיר בלחות. הודות לתכולת המים, המינרלים והוויטמינים הגבוהה שלה, האלוורה היא רכיב הלחות המושלם. האלוורה, כקקטוס מדברי, שורדת על ידי אחסון נוזלים בעלים. תכונה זו פועלת גם על העור שלנו! ג'ל האלוורה מעניק לחות והזנה לעור: הוא חודר את שכבת האפידרמיס ומזין את שכבת הדרמיס וההיפודרמיס. בנוסף, הוא יכול לספוח נוזלים מפני השטח של העור ולמנוע מהם להתאדות. יכולת שימור הנוזלים שלו נובעת מהפוליסכרידים ומונוסכרידים בבשר העלים. סוכרים אלו מסייעים בשמירה על עורנו מלא לחות לאורך זמן.