5 טיפים לשמירה על מראה רענן לאורך כל היום

כולנו היינו שמחים להיראות רעננים מהבוקר עד הלילה, אבל עם החיים העמוסים שלנו בין הילדים לעבודה, וליציאות עם חברות, קשה ביותר לשמור על מראה רענן במהלך כל היום. הנה 5 טיפים שימושיים שיעזרו לך לשמור על מראה רענן מהבוקר עד הלילה.

טיפ
1

הענקת לחות

המפתח לעור זוהר? לחות! במיוחד בחודשי החורף הקשים ובקיץ הלוהט, אשר שניהם עלולים לגרום לעור להתייבש ולהרגיש מתוח. לכן, מרחי כל בוקר על עור נקי קרם לחות המתאים לעורך - אנטי אייג'ינג, אנטי קמטים, אנטי פגמים... הוא ימנע מעורך להרגיש מתוח ויעניק לך מראה קורן.
טיפ
2

קרם הגנה

בין אם את מתכננת ארוחת צהריים מהירה באוויר הפתוח או יציאה להליכה, אל תשכחי למרוח קרם הגנה לפני שאת עזובת את הבית/המשרד. אף אחד לא רוצה להיראות כמו פנס רחוב, ועוד פחות לקבל קמטים מהשמש. טריק פשוט? מרחי קרם BB המכיל SPF בבוקר. זה ייגן על העור שלך וישאיר אותך עם עור חלק, זוהר ואחיד. אם יצאת במהרה מהבית, את יכולה למרוח קרם הגנה על קרם הלחות שלך. ובחזרה הביתה, ספגי את הלחות בעזרת פודרה.
טיפ
3

גוון אחיד

פעלי לפי שלבים אלה כשאת שמה איפור. התחילי עם אזור ה-T שלך (מצח, אף וסנטר) והשתמשי במגבון שיספוג את עודף הסבום. זה מציל חיים כשמזיעים במהלך היום. לאחר מכן, הניחי פודרה רופפת על כל האזורים המבריקים. סיימי עם טיפת סומק על עצמות הלחיים שלך. הניחי אותו בתנועה מהרקות שלך לכיוון האף והסתירי כל סימני עייפות על ידי מריחת קונסילר על קווי מתאר הפנים שלך. התוצאה? עור אחיד ורענן שיגרום לך להרגיש הכי יפה!
טיפ
4

תיקונים קלים באיפור שלך

אין צורך להסיר איפור "שהתקלקל"! תיקונים מהירים יעשו את העבודה. התחילי בניגוב שאריות האודם או הליפגלוס שלך ומרחי שפתון. השתמשי בפד כותנה כדי להסיר מסקרה/אייליינר מרוח וצלליות שקועות בקמטים. הניחי מחדש קצת צלליות כדי להעיר את העיניים, ולאחר מכן מרחי מעט מסקרה כדי להפריד את הריסים.
טיפ
5

סוף היום הגיע, ואת סחוטה

סוף היום מתקרב ועיניך נראות עייפות.

זה הזמן להשתמש בקונסילר ובעפרון שיחזירו את המראה הרענן שלך: מוצרים אלה מלאים במרכיבים המשקפים אור, קפאין וויטמינים. הם מסתירים מעגלים כהים ובכמה שלבים פשוטים מקנים לך עור חלק.