משנים את התעשייה שלנו לקדם יופי בר קיימא

צוותי התפעול שלנו מובילים מהפך יסודי לכל אורך שרשראות הערך שלהם, כולל הכל, החל מהשפעת הפחמן בקרב הספקים שלנו ואתרי הייצור שלנו וכלה בניהול מים ופסולת ונושאי תחבורה ולוגיסטיקה. אנו מקדמים אתגר עצום על מנת שהייצור שלנו יתבצע במסגרת מערכת הגונה ואחראית.

לוריאל פריז מפעילה יותר מ-20 מפעלים ומתקנים ברחבי העולם והיא מקדמת מחויבות נחושה לשינוי בר-קיימא של אמצעי הייצור על מנת שנוכל להציע לצרכנים מוצרים טובים יותר גם לסביבה לכל אורך שרשרת הערך.

המפעלים שלנו ברחבי העולם

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.co.il/transforming-our-industry" }
תצוגה של מיקומי המפעלים של לוריאל פריז על מפת העולם

אנו מתמקדים בפיתוח ייצור מקומי. כיום, 90% מיחידות המוצרים של לוריאל פריז מיוצרות באזור הגיאוגרפי שבו הן נמכרות, ובכך מפחיתות את השימוש בתחבורה ומזהמת ואת פליטת ה-CO2. כאשר מדובר בייצור של 2 מיליארד יחידות בשנה, ההבדל הוא משמעותי.

אנו מתמקדים בהפחתת צריכת האנרגיה והמים במפעלים שלנו. עם מותגים דוגמת Elvive, ללוריאל פריז תפקיד מרכזי במפעלי ייצור מוצרי טיפוח השיער. על מנת לצמצם את ההשפעה הסביבתית של הייצור, אנו פיתחנו פתרונות אנרגיה ירוקה, ייצור עצמי של אנרגיה (במקסיקו ובבלגיה, למשל) ושיתופי פעולה עם רשויות מקומיות וחברות חיצוניות על מנת לאפשר גישה לייצור אנרגיה ירוקה מקומית.

על מנת לעמוד בשאיפה להפחית את כמות האריזות, שאיפה שלוריאל פריז הציבה לעצמה, היה עלינו להתאים את המתקנים התעשייתיים שלנו, לדאוג למעורבות הספקים שלנו במציאת פתרונות ולחשוב מחדש על פתרונות אריזה ותחבורה.

משום שלוריאל פריז פועלת להמציא מחדש את התרכובות של המוצרים על מנת לקדם קיימות, אנו פועלים במקביל להתאים את אמצעי הייצור שיבטיחו ייצור מוצרים המשלבים קיימות, איכות ובטיחות.

המוצרים של לוריאל פריז עומדים ביעדי הקיימות השאפתניים שהציב המותג תוך שמירה על היתרון האסתטי: המותג מציע אפשרויות צריכה שהינה יותר בת קיימא וזאת מבלי לאבד את הנאמנות לזהות המותג. על מנת להגשים מטרה זו, עלינו להמציא את עצמנו מחדש כל הזמן ולחשוב על דרכים חדשות לייצור לצד פיתוח פתרונות שיוכלו לשמש בהמשך מותגים ומוצרים נוספים.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.co.il/transforming-our-industry" }

אנו שואפים ש-100% מהמפעלים שלנו יהיו מופעלים במלואם על ידי אנרגיה מתחדשת עד שנת 2025, ו-100% מהם מצוידים במערכות waterloop עד שנת 2030.

Quote author.
קולטי שמש על גג מפעל של לוריאל
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "עמוד הבית" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.co.il/transforming-our-industry", "name": "Transforming Our Industry" } } ] }