צבע השיער האוניברסלי של לוריאל פריז

מאיה לזר, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

אם תשאלו אישה לגבי גוון העור שלה ושל חברותיה, תקבלו תשובה המעידה על כך כי כל גווני העור יפים בדרכם הייחודית. יחד עם זאת, כשננסה להתאים את צבע השיער שלנו שישתלב באופן הרמוני עם גוון העור שלנו, נגלה שכמעט בלתי אפשרי למצוא צבע שיער התואם את גוון העור וגם אם כן לא נקבל על כך אינדיקציה מהמוצר שתאפשר לנו לבחור את צבע השיער בביטחון.

לוריאל פריז משיקה כעת את הפתרון האוניברסלי שלה לבעיה נפוצה זו עם קולקציית צבעי שיער החדשים של Excellence Universal Nudes.

קולקצייה ייחודית של צבעי שיער במרקם קרמי נוח לשימוש המכיל תערובת ייחודית של פיגמנטים המשתלבים זה בזה ומעניקים תוצאה של צביעה במראה טבעי עם טכנולוגיה חדשנית שפותחה באופן כזה שהצבע יתאים את עצמו וישתלב עם כל גווני העור.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.co.il/how-to-color-hair-with-universal-nudes" }

אז על איזה טכנולוגיה מדובר ואיך היא עובדת?

הטכנולוגיה נקראת אפקט U כשהאות "U" משקפת את המילה Universal (אוניברסלי).

גוון ה-U האוניברסלי של הפורמולה פותח באופן כזה שיתאים לכל גווני העור ע"י תערובת של פיגמנטים המשתלבים זה בזה באופן הבא:
פיגמנט הזהב מדגיש את הברק ומעניק בהירות לצבע, הפיגמנט האפרפר מעניק לצבע תת גוון קר ואילו פיגמנט הפנינה מעניק לצבע זוהר מנצנץ.

צבע שיער המתאים את עצמו באופן אוניברסלי הוא פתרון לכל אישה שצובעת את שיערה בעצמה, ללא קשר לגוון העור ולצבע השיער הטבעי שלה. צבע שיער אוניברסלי מעניק תוצאה סופית המשקפת בתוכה גם את תת הגוון של העור למראה הרמוני ומתאים במיוחד. כלומר, בעזרת תערובת הפיגמנטים, הצבע יתקבל על כל אחת באופן שונה לפי גוון העור והשיער הטבעי שלה ויתאים את עצמו באופן הכי מדוייק ואישי.

קולקציית צבעי השיער Excellence Universal Nudes מעניקה לא רק התאמה מושלמת של צבע השיער, היא מעניקה גם כיסוי אחיד לשיער, כולל שיער לבן, עם צבע חזק שלא דוהה ונשאר באופן קבוע כך שהתחזוקה הנדרשת היא רק לצביעת השורשים שצמחו. הקולקציה כוללת כוללת 8 גוונים.

לסיום, בטח תשמחו לדעת שכל הקולקציה הזאת היא נטולת אמוניה! צבע קבוע עם 100% כיסוי שיער לבן ופחות מזיק למרקם השיער.

בואי ללמוד איך לצבוע את השיער בבית בקלות

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.co.il/how-to-color-hair-with-universal-nudes" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "VideoObject", "name": "אקסלנס יוניברסל ניודס", "description": "איך לצבוע את השיער בבית בקלות עם אקסלנס יוניברסל ניודס", "thumbnailUrl": "https://www.loreal-paris.co.il/-/media/project/loreal/brand-sites/oap/emea/il/articles/how-to-use-universal-nudes/excellence-nudes-how-to-video-img.jpg?rev=aed7ab05b6e348d8a26cd66e0d4e68dc", "uploadDate": "2023-03-19T15:45:58+00:00", "embedURL": "https://www.youtube.com/embed/ab9hy25vjH0" }
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "עמוד הבית" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.co.il/beauty-magazine", "name": "מגזין היופי" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.co.il/how-to-color-hair-with-universal-nudes", "name": "How To Color Hair With Universal Nudes" } } ] }