המסע לעור המושלם - כיצד לבחור הקרם היום הנכון

קיים מגוון עצום של קרמי יום שם בחוץ: טבעי, מעניק לחות, מזין, להסרת ברק, אנטי-אייג'ינג טעות אחת והעור כולו יתמלא בכתמים ופגמים. כאן נכנס המדריך שלנו לתמונה!

TIP
1

למה חשוב להשתמש בקרם יום?

קרמי יום מגנים על שכבת האפידרמיס! הם מעניקים לעורנו לחות לאחר רחצה או ניקוי. תכשירי ניקוי (כמו סבונים, ג'ל או מוס) לא רק מסירים לכלוך, אלא גם מצפים את עור הפנים בשכבת מגן הידרוליפידית. לכן, עלינו להשתמש בקרם כדי להעניק לחות, להזין ולהגן על העור ותוך כדי להשאירו רך ונעים. קרמי יום יכולים לטפל בפגמים כמו אדמומיות, להסיר ברק שומני, להחליק קמטים, להרגיע אזורים יבשים ולהכין את העור לספיגת מוצרים בהם אנו עושים שימוש באופן יעיל יותר.
TIP
2

יש לבחור בקרם יום המותאם לסוג העור שלך

בחירת קרם היום הנכון היא אמנות. עלינו לקחת בחשבון את אורח החיים, מצבנו הבריאותי והסביבה בה אנו חיים ועובדים - כל אלו מכתיבים את צרכי העור שלנו. אם יש לך עור יבש המתכווץ ומתקלף במהלך החורף, מומלץ להשתמש בקרם לחות מוגברת או קרם הזנה כדי לפצות על חוסרי הסבום בעור. יש לבחור העל מרקם שייספג במהירות מבלי להשאיר שכבה שומנית. לעור רגיל עד מעורב (אזור T מבריק ורגיל באזורים אחרים), יש להשתמש בקרם לחות להסרת ברק שומני. יש לבחור בקרם דליל ונוזלי שלא יחנוק את העור. - גם עור שומני (ברק שומני בכל אזור הפנים) זקוק ללחות! יש לבחור בקרם יום שיזין, יאזן את ייצור הסבום ויסיר ברק שומני. מומלץ להשתמש במוצרים בעלי מרקם קליל שלא יעמיסו על העור. - עור רגיש (אדמומיות, גירוי, אלרגיות) זקוק למגע עדין, לכן מומלץ להשתמש בקרמים היפואלרגני ולא קומדוגניים שימנעו גירויים מיותרים.

TIP
3

הצד החושני של קרמי היום

בחירת קרם יום אינה קשורה רק לסוג העור - הם אמורים להיות נעימים לשימוש! יש להשתמש במרקמים המועדפים עליך - כדי לפנק את העור וליהנות מקצת זמן המוקדש רק עבורך! לפעמים, אמנם, אנו עשויים להתפתות להשתמש במוצרים שלא באמת מתאימים לצרכי העור שלנו. לכן, חשוב שנקשיב לאפידרמיס שלנו - כשיהיה לו רע, הוא יקרא לעזרה! האם הוא זקוק למרקמים קלילים ונוזליים, או שאולי עדיפה משחה מנחמת או ג'ל לחות מרענן...